🇹🇷 Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Pollective’den yenilikçi araştırma çözümü: Pollective Connect ile müşteri katılımını artırın.

Kullanıcı geri bildirimi ve pazar araştırması alanında yenilikçi çözümler sunan Pollective, şirketlerin ve markaların kendi CRM sistemleri üzerinden doğrudan müşteri içgörülerine ulaşmalarını sağlayacak yeni hizmeti “Pollective Connect”i piyasaya sürdüğünü duyurdu.

(İstanbul, 2023) Bu hizmet, kullanıcı tabanıyla etkileşim kurmayı ve değerli geri bildirimler toplamayı kolaylaştırarak, müşteri sadakati ve marka büyümesini teşvik etmeyi hedefliyor.

Pollective Connect, kuruluşların mevcut müşteri ilişkileri yönetim sistemleriyle entegre olarak çalışır ve anketler, geri bildirim formaları ve diğer araştırma araçları aracılığıyla değerli kullanıcı verilerini toplar. Bu platform, link veya QR kod aracılığıyla, üyelik gerektirmeden kullanıcıların kolayca katılımını sağlayarak, müşteri deneyimini zenginleştirir ve şirketlerin pazarlama stratejilerini veri odaklı bir yaklaşımla geliştirmelerine olanak tanır.

Hatice Kulak ve Enes Keskin, Pollective Kurucu Ortakları, “Müşteri katılımı, bugünün rekabetçi iş dünyasında kritik bir başarı faktörüdür. Pollective Connect, müşterilerinizin sesine doğrudan kulak vermenizi ve onların geri bildirimlerini iş stratejilerinize dahil etmenizi sağlar. Bu yaklaşım, müşteri memnuniyetini ve marka bağlılığını önemli ölçüde artıracaktır.” dedi.

Pollective Connect‘in öne çıkan özellikleri şunlardır:

  • CRM entegrasyonu: Mevcut CRM sisteminize kolayca entegre olur.
  • Erişilebilir katılım: Katılımcılara QR kod ve link ile erişim sağlayarak anketlere hızlı katılım.
  • Güvenlik ve gizlilik: Müşteri verilerinin güvenliği ve gizliliği için en yüksek standartlarda koruma.En son yayınlanan yazılar

Veri Odaklı Karar Verme

Veri Odaklı Karar Verme: Neden önemli ve Pollective Focus ile Pollective Connect nasıl…

4 Adımda Anket Katılımını Yükseltin

Anketiniz için istediğiniz katılımı sağlamakta ve etkileşim yaratmakta zorlanıyor musunuz? Bu yazımızda basit…
REFERANSLAR
POLLECTIVE T.C. SANAYİ BAKANLIĞI VE TÜBİTAK ONAYLI ARGE PROJESİDİR.
Pollective

POLLECTIVE'İN TAMAMLADIĞI GİRİŞİM HIZLANDIRMA PROGRAMLARI