🇹🇷 Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Katılımcılarımızdan ve araştırmacılarımızdan

Pollective hakkındaki düşünceleri istedik.

Pollective üyelerinin, katılımcılarının ve araştırmacıların — gerçek kişilerin yorumlarını okuyun ve platformun çeşitli kullanıcıların beklentilerini nasıl karşıladığını keşfedin
Şenol Demir
Stratejik Marka Danışmanı/ Kurucu

Danışmanlık şirketimizde yaptığımız araştırma çalışmalarında saha araştırması yerine Pollective kullanıyoruz. Çok daha hızlı, efektif ve uygun bütçeler ile çok daha başarılı sonuçlar aldık. 3 yıldır her ihtiyacımız olduğunda kullandık ve kullanmaya devam ediyoruz. 

Yasemin Ergüneş
Emekli / Yeni Girşimci

Emekli olduktan sonra online küçük bir dükkan açtım. Pollective'de hedef kitleme seri üretime girmeden fikirlerini alıyor, planlı hareket ediyorum. Hayatımı ne kadar kolaylaştırdığını size anlatamam.

Tuğçe Bakır
Reklam Ajans Kurucusu

Konkur öncesi fikirlerimizi netleştirmek ve stratejimizi daha veriye dayalı ve sadece fikirlerle değil, rakamlarla da desteklenmiş bir hale getirdik. Stratejik konularda nokta atışı cevaplar almak için harika bir platform. Çok kısa zamanlarda çok işe yarar sonuçlar aldık ve girdiğimiz konkuru kazandık. Teşekkürler. 

Alican Sönmez
Halka İlişkiler ve Reklam Öğrencisi

Geçenlerde katıldığımız araştırmada çok popüler bir gazlı içeceğin sloganı seçiliyordu. Hangisi olacağına dair kendi görüşümü paylaştım. Ürün bugün reklamlarda seçtiğim sloganla. Sürreal bir duygu 🙂

Haluk Coşkuner
Akademisyen

Araştırma projelerim için hızlı ve kapsamlı verilere ihtiyaç duyuyorum. Pollective bu ihtiyacı çok iyi sağlıyor. Hep olsun dediğimiz ama arayıpta bulamadığımız bir platform olmuş.

Çiğdem Karabacak
Pazarlama Departmanı

Google Formları markamız için yeterli bulmuyorduk. Pollective Connect ile tanıştıktan sonra artık kurumsal kimliğimize uygun araştırma anketleri ile müşterilerimize ulaşıyoruz.

Mustafa Cem Aksu
Ticaret / Genel Müdür

Araştırmalarımıza katılanların yaş cinsiyet ve en önemlisi lokasyon bazlı cevaplarını ayırabiliyor ve kararlarımızı buna göre veriyoruz. Karanlıkta karar vermekten bıkmıştık, hayatımızı kolaylaştırıyorsun Pollective.

Gülşen Kaya
Pazarlama Müdürü

Ekibimizin ve paydaşlarımızın memnuniyetini ve algımızı ölçümlemek için kullandık. Süreç hem çok kolay hem de eş zamanlı takip edilebildiği için verimli ilerledi. Aldığımız raporlama hizmeti ile de profesyonel bir şekilde analiz edilmiş verilere ulaştık. Veri kaynaklı yönlendirmeler ve tavsiyeler ile de performansımızı artırmak için yol haritası belirleyebildik. Süreçlerin tamamından ve platformun ara yüzünün çok modern ve kullanışlı olmasından memnun kaldık.

Zafer Karadayı
Tech Entrepreneur

Yeni bir işletme kurmak zorlu bir süreç olabiliyor. Pollective iş fikirlerimi geliştirmemiz ve hedef kitlemizi daha iyi anlamak için harika bir kaynak sağladı, sağlıyor ve sağlamaya devam edecek.

Maya İlhan
İşletme 3. Sınıf Öğrencisi

Aklıma sürekli farklı iş fikirleri geliyor. Uygulamaya geçmeden ya da zamanımı ayırmadan önce burada sorup cevaplar alıyorum ücretsiz fikirlerimi test ediyorum ve onların oluşturduğu araştırmalara katılırken de hem fikir verip hem de nelerle ilgileniyorlar takip ediyorum. En sevdiğim uygulamalardan. İçeride toksik bir ortam da asla yok. 

Tunç Selvi
Öğrenci / Harry Potter Fan

Bu kadar çok Harry Potter seven bir kitle ile birlikte olmak inanılmaz. Katıldığım araştırmaların haddi hesabı yok. Carrot hesabım zenginleşti, bir ara araştırmalarda kullanmam gerek. Tüm HP fanlarına sevgiler!

Zehra Yeşilyurt
Ev Hanımı

Evde zamanımı değerlendirmek için Pollective  benim için harika. Fikirlerimin birilerinin hayatına dokunabiliyor olması ve markalar için değerli olduğunu görmek beni güçlü hissettiriyor.

Ulaş Keskin
Meraklı / İllüstrasyon Sanatçısı

Duşa girdiğinizde önce sıcak suyu mu yoksa soğuk suyu mu önce açıldığına gibi bir soru sorsanız bile yüzlerce kişiden cevap alabileceğiniz ender mekanlardan. Cinsiyet ve lokasyon kırılımlarıyla yüzdeleri görmek çığır açıcı.

Zeynep Mutlu
Reklam Sektöründe Öğrenci

Bankaya Polly emrini ilk kez verdim ve bir kaç gün sonra hesabına ödeme geldi. Hala şaşkınlık içerisindeyim. Genelde bu işler bu şekilde olmuyordu 🙂

Deniz Bayrak
Pazarlama iletişim Uzmanı
Pollective Connect ile müşteri izinli datasını QR Kod ile sahadan kolayca topluyoruz ve direkt IYS entegrasyonu ile sisteme kaydediyoruz. 6 ayda izinli datamız 12 kat büyüdü. Sistemi kurmak çok kolay ve zahmetsiz oldu, ihtiyaç duyduğumuz anda anında teknik destek alabildik. Tavsiye ediyorum.
Can Atakan
IK Yöneticisi

Personel ile etkileşim kurabileceğimiz ve onların dijital okur yazarlıklarını arttırabilecek bir yol arıyorduk ve Pollective ile karşılaştık. Şimdi yıl boyu etkileşimde kaldığımız. Etkileşim içeriğine bağlı olarak anonim katılım sağlanabilen, personel etkileşim ve memnuniyetimizi arttıran bir uygulama oluşturduk. 

Çağrı Kılınç
Marka Müdürü

Yaptığımız çalışmalarda aldığımız sonuçlar çok yol gösterici oldu. Hangi konuya odaklanmamız ve bunun için gerekli kanallar hangileri sorusuna çok net yanıtlar aldık. Platform beklediğimizden çok daha iyi performans gösterdi. 

Tuba Tunalı
Mimarlık Öğrencisi

Her konuda meraklı bir insan olarak Pollective'de ilgimi çeken konularda ki araştırmalara katılmak artık sosyal medyada gezmek gibi bir hale dönüştü. Sonuçları takip ediyorum, kim hangi oranda cevap verdiğini görüyorum. Çok zevkli ve bilgilendirici.

Mert Can Göktürk
CEO / Girişimci

Pollective'de yayınladığımız araştırmadan sonra uygulamamızın kullanıcı akışında çok büyük değişiklikler yaptık. Kitlemize sorduk, onları dinledik ve ürünümüzü daha iyi olacak şekilde geliştirdik. İyi ki varsınız.

YoungCeasar47
iOS Kullanıcısı

Harika bir uygulama: arayüzü, kolay kullanımı, içerisindeki oyunlaştırma ve dizi-film detayları. Araştırma yaparken eğlendiren naçizane bir araç olmuş! Çook sevdim.

Nurcan Kızıltoprak
Pazarlama Müdürü / Yeni Anne

İlk doğacak oğlumuzun adını Pollective'deki müthiş insanlara sorduk. 4 isim üzerinde kalmıştık, platformdakiler ile tek seçeneğe indirdik. Herkese teşekkür ediyoruz, harikasınız <3

Özgür Tekin
Creative Director

Yurtdışına Erasmus öğrenci olarak gidecek bir dostumuzun ilişkisine devam edip etmemesi gerektiğini, long distance ilişki yürütmenin doğru bir karar mı olacağını sorduğu eşsiz platform. 

Eda Şensezgin
Operasyon Yöneticisi

Şubelerimizde satış sonrası memnuniyetini ölçmek için kullandık. Oldukça kolay ve etkili geri dönüş aldığımız bu sistem ile süreçlerimizi çok daha verimli hale getirdik. Özel raporlama hizmeti ile de baştan uca bir hizmet almış olduk. Memnuniyeti bir üst seviyeye anlık geri bildirimler ile taşıyoruz. 

Orkun Kasap
Girişimci

Girişimcimizin çıkış stratejisini ve ürün pazar uyumu süreçlerini oluştururken kullandık. Elde ettiğimiz veriler ile hedef kitlemizi ve özelliklerini belirleyip ilgi alanlarına uygun keywordler ile etkileşime geçtik. Elde ettiğimiz sonuçlar ile çok kısa sürede uygulama mağazalarında ilk 100’e girdik. Tüm süreçte ekip her ihtiyacımız olan süreçte yanımızda oldu. Teşekkürler. 

Pollective

Yeni üye

200.000+ üye arasına katılın.
Pollective ile bilgi paylaşımının gücünü keşfedin ve fikirlerinizi dünya ile paylaşın.

POLLECTIVE T.C. SANAYİ BAKANLIĞI VE TÜBİTAK ONAYLI ARGE PROJESİDİR.
Pollective

POLLECTIVE'İN TAMAMLADIĞI GİRİŞİM HIZLANDIRMA PROGRAMLARI