🇹🇷 Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Bilgiye dayalı kararlar almanız için size doğru, hızlı ve güvenilir geri bildirimler sunuyoruz.

Pollective, markaların ve bireylerin gerçek dünyadan değerli geri bildirimler almasını sağlayan araştırma platformudur. En son teknolojiyi kullanarak, kullanıcıların seslerini duyurmasına olanak tanır ve markaların en doğru kararları vermesine yardımcı olur.

Misyon

Gerçek Düşünceler Gerçek Değerler

Kullanıcının sesini duymak ve markaların bilinçli kararlar almasını sağlamak. Pollective olarak, en güvenilir ve kapsamlı araştırma olanaklarını sunmayı amaçlıyoruz. Kullanıcıların gerçek düşüncelerini, deneyimlerini ve ihtiyaçlarını anlamaya çalışıyor ve bu bilgileri markalarla paylaşmalarına imkan vererek daha bilinçli kararlar alınmasını teşvik ediyoruz.

Vizyon

Geleceğin Geri Bildirim Platformu

Tüm dünyada demokratik, hızlı ve doğru geri bildirimlere erişim sağlamak. Bilginin gücünü kavrayarak, markaların ve bireylerin her köşeden gerçek ve anlamlı geri bildirimlere erişimini demokratikleştirmeyi hedefliyoruz. Pollective’in vizyonu, geri bildirim kültürünü yeniden tanımlamaktır.

Değerlerimiz

Şeffaf ve Yenilikçi​

Etik, yenilikçi, şeffaf ve topluluk odaklı olmak bizim için çok önemli​. Pollective olarak, tüm faaliyetlerimizi bu temel değerler etrafında şekillendiriyoruz. Kullanıcılarımızın ve iş ortaklarımızın bize olan güvenini kazanmak için şeffaflıkla hareket ediyoruz. Araştırma ve geri bildirim alanında sürekli yeniliklerle öncü olmayı hedefliyoruz. Sunulan her hizmette kaliteye öncelik veriyoruz. Tüm faaliyetlerimizde dürüstlük ve etik değerlere bağlı kalıyoruz. Ve en önemlisi, üyelerimizin ve markaların ihtiyaçlarına duyarlıyız.

Neden Pollective platformunu tercih etmelisiniz?

Üyelerimizin ve iş ortaklarımızın bize güvenini korumak için şeffaflıkla hareket ediyoruz.

Özelleştirilebilir Çözümler

Pollective, organizasyonların ihtiyaçlarına uyacak şekilde özelleştirilebilir çözümler sunar. Her organizasyon benzersizdir ve çözümlerimiz de öyle olmalıdır.

Sürekli Gelişim ve İnovasyon

İş dünyası sürekli olarak değişir ve gelişir. Pollective, bu değişikliklere ayak uydurmak ve organizasyonlarınızın her zaman en güncel etik standartlarına uymasını sağlamak için sürekli olarak gelişir ve inovasyon yapar.

Toplumsal Sorumluluk Taahhüdü

Pollective toplumsal sorumluluk taşımanın iş dünyasında olumlu bir etki yaratmanın önemli bir yolu olduğuna inanır. İş yapma şeklimiz, sadece kar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda topluma da katkıda bulunur.

Müşteri Başarı Odaklılık

Müşterilerimizin başarısı, bizim için en büyük motivasyon kaynağıdır. Pollective olarak, organizasyonlarımızın etik değerlerini güçlendirmelerine yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yaparız.

Uygun Maliyet

Pollective, veri odaklı karar verme çözümlerini uygun maliyetlerle sunar. Değer sunan bir çözüm arıyorsanız, Pollective sizin için doğru tercihtir.

Geleceğe Yatırım

Pollective organizasyonlarınızın gelecekteki başarısını güvence altına almanıza yardımcı olur. Veri odaklı karar verme, değerlerinizi korumak ve büyütmek, uzun vadeli sürdürülebilirlik için önemlidir.

Teknoloji ve Topluluk Yönetimi

Pollective iş dünyasında veri odaklı karar verme meselelerin çözümüne yönelik en güncel teknolojileri ve çözümleri sunarak organizasyonunuzu daha kontrollü bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.

Kullanıcı Dostu Ara Yüz

Pollective platformunun kullanıcı dostu arayüzü, katılımcıların rahatça geri bildirmesini, araştırmacıların kolay bir şekilde araştırmalarını oluşturmalarını sağlar.

Hızlı ve Etkili Destek

Üyelerimizin ve müşterilerimizin memnuniyeti bizim için önceliktir. Pollective, ihtiyaç duyduğunuzda hızlı ve etkili destek sunar, böylece sorunlarınıza hızla çözüm bulabilirsiniz

Veri Güvenliği ve Gizlilik

Pollective üyelerinin ve müşteri verilerinin güvenliği ve gizliliği konusunda en yüksek standartları benimser. Bilgileriniz bizim için kutsaldır ve en iyi güvenlik önlemleri ile korunur.

Pollective

Yeni üye

200.000+ üye arasına katılın.
Pollective ile bilgi paylaşımının gücünü keşfedin ve fikirlerinizi dünya ile paylaşın.

Enterprise Çözümler

Pollective

Focus

Pollective Focus ile ilgi alanlarına, demografik bilgilere ve daha birçok kritere göre segmente edilmiş 200.000’den fazla üyemize araştırmalar yayınlayın.

Enterprise Çözümler

Pollective

Connect

Kendi CRM verilerinizle veya kullanıcı tabanınıza araştırmalar paylaşın. Katılımcılarınıza link veya QR kod ile üyelik gerektirmeden kesintisiz katılım sağlatın.

POLLECTIVE T.C. SANAYİ BAKANLIĞI VE TÜBİTAK ONAYLI ARGE PROJESİDİR.
Pollective

POLLECTIVE'İN TAMAMLADIĞI GİRİŞİM HIZLANDIRMA PROGRAMLARI