🇹🇷 Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Pollective Focus ile pazar araştırmasında devrim yaratın.

Kullanıcı odaklı araştırma platformu Pollective, markalara ve araştırmacılara derinlemesine tüketici görüşleri sunmak üzere tasarlanmış yeni hizmeti “Pollective Focus”u piyasaya sürdüğünü gururla duyuruyor.

(İstanbul, 2023) Pollective Focus, segmentasyon ve hedefleme yeteneklerini birleştirerek, 200.000’den fazla aktif üyenin gerçek zamanlı görüşlerini iş dünyasının hizmetine sunuyor.

Bu yenilikçi hizmet, markaların ve pazarlamacıların hedef kitleleriyle doğrudan ve anlamlı bir şekilde etkileşim kurmalarını sağlayarak, pazar araştırması ve tüketici anlayışını yeni bir boyuta taşıyor. Pollective Focus, kullanıcıların demografik bilgileri, ilgi alanları ve diğer önemli kriterlere göre ayrıntılı olarak segmente edilmesine olanak tanıyarak, araştırmacıların daha odaklı ve etkili sonuçlar elde etmelerini sağlar.

Hatice Kulak ve Enes Keskin Pollective kurucu ortakları, “Pollective Focus, gerçek zamanlı pazar verileriyle stratejik kararlarınızı güçlendirmeniz için tasarlandı. Amacımız, müşterilerimizin sesini duyarak onların ihtiyaçlarını daha iyi anlamak ve bu anlayışı işlerine yansıtmalarına yardımcı olmaktır” dedi.

Özellikler ve faydaları arasında:

  • Anlık geri bildirim: 200.000’den fazla katılımcıdan anında geri bildirim alma imkanı.
  • Hedefleme kapasitesi: İlgi alanlarına ve demografik bilgilere göre katılımcıları segmente etme.
  • Kullanıcı dostu arayüz: Araştırmalarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturun.
  • Güvenlik ve gizlilik: Katılımcı verilerinin korunması için en yüksek standartlarda güvenlik önlemleri.En son yayınlanan yazılar

Veri Odaklı Karar Verme

Veri Odaklı Karar Verme: Neden önemli ve Pollective Focus ile Pollective Connect nasıl…

4 Adımda Anket Katılımını Yükseltin

Anketiniz için istediğiniz katılımı sağlamakta ve etkileşim yaratmakta zorlanıyor musunuz? Bu yazımızda basit…
REFERANSLAR
POLLECTIVE T.C. SANAYİ BAKANLIĞI VE TÜBİTAK ONAYLI ARGE PROJESİDİR.
Pollective

POLLECTIVE'İN TAMAMLADIĞI GİRİŞİM HIZLANDIRMA PROGRAMLARI