🇹🇷 Cumhuriyetimizin 100. Yılı Kutlu Olsun!

Pollective, yenilikçi araştırma platformu ile markalara ve bireylere seslerini duyurma fırsatı sunuyor.

Yenilikçi platform, en son teknolojiyi kullanarak markalara daha bilinçli ve veri odaklı kararlar alabilme olanağı sunuyor.

(İstanbul, 2023) Pollective, markaların ve bireylerin gerçek dünyadan anlamlı ve otantik geri bildirim almasını sağlayan öncü bir araştırma platformu olarak, bugün sektörde bir ilki gerçekleştirerek kullanıcıların seslerini daha yüksek bir platformdan duyurmasına imkan tanıyan yeni hizmetlerini duyurdu. Bu yenilikçi platform, en son teknolojiyi kullanarak markalara daha bilinçli ve veri odaklı kararlar alabilme olanağı sunuyor.

Pollective, kullanıcı dostu arayüzüyle, katılımcıların rahatlıkla geri bildirimde bulunmalarını ve araştırmacıların hızlı ve etkili bir şekilde anketlerini oluşturmalarını sağlamaktadır. Platform, güvenlik ve gizlilik konusunda en yüksek standartları benimseyerek üyelerinin ve müşteri verilerinin korunmasına büyük önem vermektedir.

“Veriye dayalı karar verme, günümüz iş dünyasının olmazsa olmazlarından biridir,” diyor Hatice ve Enes, Pollective’in Kurucu Ortakları. “Pollective olarak biz, organizasyonların bu ihtiyacını karşılamak için esnek ve özelleştirilebilir çözümler sunuyoruz. Pollective Focus ve Pollective Connect ile, her ölçekteki işletme, müşterilerinin derinlemesine anlayışına ulaşabilir ve gelecek stratejilerini bu anlayış üzerine kurabilir.”

Pollective Focus, demografik bilgiler, ilgi alanları ve diğer birçok kritere göre segmente edilmiş 200.000’den fazla üyesi ile araştırmalar yayınlama imkanı sunarken, Pollective Connect, şirketlerin kendi CRM verilerini kullanarak veya kullanıcı tabanına doğrudan araştırmalar dağıtarak etkileşim sağlamalarına olanak tanır.

Pollective, her sektörden işletmelerin ve pazarlamacıların gelecekteki başarılarını güvence altına alırken, veri odaklı karar verme süreçlerini daha erişilebilir ve uygulanabilir hale getirmeyi hedefliyor.

Pollective hakkında daha fazla bilgi için pollective.com.tr adresini ziyaret edin veya sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edin.
En son yayınlanan yazılar

Veri Odaklı Karar Verme

Veri Odaklı Karar Verme: Neden önemli ve Pollective Focus ile Pollective Connect nasıl…

4 Adımda Anket Katılımını Yükseltin

Anketiniz için istediğiniz katılımı sağlamakta ve etkileşim yaratmakta zorlanıyor musunuz? Bu yazımızda basit…
REFERANSLAR
POLLECTIVE T.C. SANAYİ BAKANLIĞI VE TÜBİTAK ONAYLI ARGE PROJESİDİR.
Pollective

POLLECTIVE'İN TAMAMLADIĞI GİRİŞİM HIZLANDIRMA PROGRAMLARI